Revoluce v medicíně

Řada vědeckých poznatků není ve zdravotnictví hrazeném z veřejného zdravotního pojištění z mnoha různých (zejména ekonomických) důvodů využívána. Například proto, že by mohly poškozovat ekonomické zájmy farmakoprůmyslu.
 
 
Mezi takovéto objevy patří škodlivost vysokých hladin HOMOCYSTEINU, jež je toxickým  a kyselým produktem metabolismu a hromadí se při nedostatku
běžných vitamínů v potravě ( nedostatek zeleniny již tak ochuzené o tyto nezbytné složky...)
Bez snížení hladiny této toxické látky, která poškozuje všechny buňky v těle, nelze dosáhnout zdraví žádnými dalšími prostředky.¨
 
Buňka je nejdůležitější základní stavební kámen všech živých tvorů a základní stavení kámen života. Bez zdravých buněk nemůže existovat zdravý organismus. Život začíná na buněčné úrovni. Zdravé srdce potřebuje zdravé srdeční buňky, zdravé plíce zdravé plicní buňky, zdravé cévy zdravé cévní buńky...atd.
 
Proto je nezbytné chránit tyto buňky před poškozením a zajistit jim dostatečnou možnost obnovy. Toto není možné bez  snížení hladiny homocysteinu a dodání chybějících složek, které buňky nutně potřebují ke své ochraně a  obnově.
 
 
Potřeba mikronutrientů - vitamímů minerálů, stopových prvků pro tělní buňky není sice revoluční novinkou, leč klasickými metodami běžně praktikované medicíny je tato oblast opomíjená.Touto oblastí se zabývá  ORTHOMOLEKULÁRNÍ MEDICÍNA.
 
Buňky je nutné  nejen chránit před poškozením a podpořit jejich přirozenou obnovu, ale také dodat jim potřebné množství stavebních a jiných prvků, které k tomu potřebují  k REGENERACI NEPŘIROZENĚJŠÍM ZPŮSOBEM
 
 
ZDRAVÁ LYMFA - ZÁKLAD ŽIVOTA
 
Trápí vás únava? Otékají vám nohy? Stydíte se svléknout do plavek kvůli neustále se rozpínající celulitidě? Ať děláte, co děláte, pomerančová kůra nemizí a únava je den ode dne horší… Ale začněme pěkně od lymfy!

Lymfatický systém, který je tvořen lymfatickými cévami, mízními uzlinami a některými vnitřními orgány, odvádí z lidského těla škodlivé látky, virybakterie infekční zárodky. S pomocí lymfy (mízy), bezbarvé a čiré tekutiny, se distribuují vstřebané živiny do krevního oběhu a současně se do ní absorbují nahromaděné toxiny a další odpadní látky, které pak vyplavuje z těla ven.

Za normálních okolností protečou lidským tělem denně zhruba čtyři litry lymfy. V lidském těle se nacházejí čtyři hlavní lymfatická centra: levá a pravá tříselná uzlina a levá a pravá mízní uzlina v podpaží. Je-li však lidský organizmus dlouhodobě vystaven stresu, škodlivému prostředí a nedostatku pohybu,  tělo se oslabuje, stejně tak i imunitní systém. Proudění lymfyse zpomaluje, lymfatické cévy jsou postupně zaneseny nečistotami a organizmus pom alu kolabuje. Na začátku všeho je nic neříkající únava, kterou však postupem času doplní další příznaky: otoky obličeje, nohou, zadržování tekutin v těle, časté migrény, zhoršující se celulitida či celkově oslabená imunita, nemocnost případně vážné onemocnění.